DESTEK HATTI : +90 (232) 463 49 87 (Pbx) info@ecstemizlik.com

EV VE İŞYERİ DEZENFEKSİYON HİZMETİ

Coronavirüs (korona virüs),  hastalık oluşturduğu kişiler üzerinden hava yoluyla ve temas ile birlikte bulaşabilen bir virüs çeşididir. Alınması gereken ilk ve en önemli önlem, hijyen kurallarına yoğun olarak ağırlık vermektir. Ellerin sıklıkla yıkanması ve hastalık ihtimali görüldüğü taktirde sağlık kuruluşlarından yardım alınması, uzun vadede olumlu sonuçlar meydana getirecektir.

Toplu olarak bulunulan işyeri ve dükkanlarda, bireylerin kişisel çalışma ve yaşam ortamları olan ev ve homeofis çalışma ortamlarında hijyenlerine ve çevrelerindeki insanların yaşam alanlarına, bu virüsün yayılmasını önlemek için gerekli tüm tedbirler alınmalıdır.

Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılmasının yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan hijyen ve dezenfeksiyon hizmetlerimizden faydalanın.

Firmamız ECS Temizlik ve Destek Hizmetleri, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik özel dezenfeksiyon sistemleri kullanmaktadır.

Geçtiğimiz dönemlerde yaşanan domuz gribi, sars vs. yanı sıra alerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermekteyiz.

Sağlığınız, önceliğimizdir.