DESTEK HATTI : +90 (232) 463 49 87 (Pbx) info@ecstemizlik.com

Hakkımızda

Dış Cephe Cam Temizliği konusunda İzmir’in öncü temizlik şirketlerinden olan firmamız;

ECS TEMİZLİK VE DESTEK HİZMETLERİ’nin temelleri 1988 yılında atılmıştır.

1990’lı yıllarda sektörde büyüme yoluna gidilmiş ve bunun neticesinde Tesa Temizlik Ltd. Şti. adı altında aile şirketi ile tüzel kişiliğini almıştır.

Başlangıçta cam temizliği ile sektöre hizmete başlayan firmamızın faaliyet alanları hızla genişlemiştir. Koltuk ve halı yıkama, mermer cilası, zemin temizliği, dış cephe cam ve yüzey temizliği, personel yerleştirme gibi alanlarda uzmanlık görevlerini başarı ile sürdürmeye devam etmiştir.

Temizlik sektöründe Tesa Ltd. Şti. olarak faaliyet gösteren Süleyman Kapan; genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kurumsal yapılanmaya giderek ECS TEMİZLİK VE DESTEK HİZMETLERİ tescilli markası adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

 

ECS TEMİZLİK-Süleyman KAPAN, dağcılık yöntemi ile cam silme alanında İzmir’de öncüdür.  Alanında uzman, eğitimli ve belgeli ekibi ile sektörde iddialı olan Süleyman KAPAN, aynı zamanda bu alanda ülke genelinde köklü şirketlerin çözüm ortağı konumundadır.

 

ECS TEMİZLİK, sadece İzmir ilinde değil, tüm Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir. En son teknolojiye sahip ekipmanları ile dış cephe cam temizliği ve dış cephe yüzey temizliği alanlarında talep ve ihtiyaç doğrultusunda dağcılık yöntemi veya elektronik iskele yöntemi ile en iyi hizmeti vermektedir.

Hizmet vermekte olduğumuz tüm alanlarda CE ve TSE Belgeli malzeme, cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır ve ECS TEMİZLİK ailesine katılan tüm personellerimizin periyodik olarak eğitim süreçleri konusunda titizlik gösterilmektedir.

 

Değerli müşterilerimiz ve çözüm ortağı olduğumuz şirketlerin projelerinde kusursuz hizmet politikası ile temizlik ihtiyaçlarının her alanında sektördeki farkını yansıtmakta ve başarılarımızın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Sevgi ve Saygılarımızla…

ECS TEMİZLİK VE DESTEK HİZMETLERİ

Yönetim Kurulu Başkanı

SÜLEYMAN KAPAN