DESTEK HATTI : +90 (232) 463 49 87 (Pbx) info@ecstemizlik.com

Tekne  ve Yat Temizliği

3 tarafı denizlerle çevrili olan ülke coğrafi yapımız itibarı ile denizcilik, ticari ve kişisel amaçlı geniş kitlelerce önemli bir yer edinmiştir. Sezon içerisinde büyük oranda turizme hizmet veren tekne – gulet ve yatların genel ve detaylı temizlik hizmetlerinin verilmesi, sezona hazırlanması için gerekli bakımların yapılmasının ardından tekne güverte – lobi, kamaraların temizlik ve hijyeninin sağlanması, personel kabinleri ve diğer alanların temizliğinin doğru malzemeler ve deneyimli temizlik elemanları eşliğinde yapılması gerekmektedir.

Ayrıca kişisel amaca hizmet eden özel tekne – yat – sürat teknelerinin kabin içi ve dışı temizliğinin yapılmasında teknelerin üretim malzemesine ve içinde bulunduğu malzemelerin yapısına bağlı olarak en doğru malzemelerin uygun şekilde kullanımı ile deniz araçlarınız ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak sizleri karşılayacaktır.

ECS TEMİZLİK, deniz araçları temizliği konusunda uzman personel ekibi ile; marina içi – marina dışı – karada temizlik hizmetlerini memnuniyetiniz doğrultusunda sağlamaktadır.